22 maja 2014

Manikiur na lato 2014 - HOT TRENDY!

Kinetics jest jedną z wiodących marek na ogólnoświatowym rynku kosmetycznym zajmującą się paznokciami. Jej nowa kolekcja lakierów to najmodniejsze tej wiosny i lata kolory oraz ich zestawienia.

NEON MATT


Marka Kinetics rozpoczyna wiosnę z hipnotyzującym efektem na paznokciach - matowym neonem. Jednak nazwa samej kolekcji to: "Hello, Ice Cream!". Nawiązuje do przepysznych kolorów lodów, które możesz podziwiać w gamie kolorystycznej kolekcji (I-Lemon Zest, II-Pistachio Sorber, III-Very Berry, IV-Blueberry Biscuit).
 

 ORANGE IS A NEW BLACK


 Pomarańczowy to nowa czerń. W tym sezonie ten kolor jest Twoim must have w szafie i kosmetyczce. Wybierz lakier Kinetics w jednym z przykładowych odcieni (I-Summertime, II-Magnolia, III-Cool Orange), który możesz zestawić z czernią (IV-Jet Black).

BLUE MOOD


Wszystkie niebieskie odcienie, począwszy od bardzo lekkiego, a skończywszy na głębokim błękicie nieba czy granacie, to jeden z najmocniejszych kolorystycznych hitów w wiosenno-letnim sezonie. To odcień, który nadaje stylizacjom oddechu i świeżości. Niebieskości również idealnie współgrają z modną bielą i czerwienią. W kolekcji Kinetics znajdziesz idealnie wpasowujące się w trend kolory np. I-Blooming Mood, II-Blue Jasmine, III-Just Married albo Expensive Pink.

2 komentarze: